Společnost „Soling Service Consulting s.r.o." je přímým dovozcem produktů z evropských zemí.

Použití moderních materiálů nejvyšší kvality při výrobě výchozích surovin, jako je speciální karton s polyetylénovým povlakem, dodávaných výlučně finskými a švédskými výrobci,
vysoká úroveň zpracování a dostupná cena nás opravňují tvrdit o vysoké konkurenční schopnosti naši produkce.

„Soling Service Consulting s.r.o."

Naše společnost je zaměřena na prodej papírových pohárů jednorázového použití a dalších výrobků z papíru a kartonu nejvyšší kvality a to komplexně v úplném cyklu, počínaje vypracováním dizajnu, tisk na papír na tiskařském stroji, vykrajování přípravků papírových pohárů, formování pohárů, nalepení potisku a jiné práce následující po tisku, balení.

Všechna naše produkce je vyráběna z materiálů určených pro potravinářské účely. K zabezpečení požadované kvality a technické úrovně produkce byl uplatněn systém řízení kvality dle ISO 9001: 2000.

Za nesporné výhody naši společnosti považujeme:

Vysokou kvalitu našich pohárů

Poháry jsou vyráběny z tuhého kartonu. Horní hrana je zakroucena, co dodává poháru doplňující pevnost. Kvalita výrobku je kontrolována na všech etapách výrobního procesu. Tímto garantujeme vysokou kvalitu.

Spolupráce dizajnéra při tvorbě makety poháru

Svým zákazníkům umožňujeme objednávat produkci dle svého vlastního dizajnu. Náš dizajnér pomáhá zákazníkovi v procesu tvorby makety poháru a plně realizuje kompletní etapu prací před provedením tisku. Tuto službu provádíme bezplatně.

Díky nám ušetříte

Naše firma se snaží minimalizovat náklady zákazníků, proto jim navrhuje různé varianty řešení požadavku. Rovněž volíme pro zákazníka nejvýhodnější způsob dopravy výrobků. Realizujeme zásilky do všech teritorií EU.